O mnie

Marcin Sywała

Nazywam się Marcin Sywała, ale przyjaciele mówią na mnie Hermes. Skończyłem Informatykę Stosowaną na AGH w Krakowie i prowadzę działalność gospodarczą świadczę m.in. usługi programistyczne jako deweloper .NET.

Poza kwestiami zawodowymi mój czas pochłania szeroko pojęta akustyka, elektroakustyka i elektronika. Uwielbiam robić wszystko co manualne! Wiercenie, lutowanie, spawanie, cięcie, etc. Marzy mi się nawet, aby w przyszłości zająć się tym zawodowo… Moje zamiłowanie do majsterkowania, można zobaczyć w sekcji DIY (zrób to sam), do której serdecznie zapraszam, szczególnie tych, którzy podzielają moje hobby.

Z rzeczy mniej praktycznych to uprawiam sport, jeżdżę na motocyklu i nałogowo słucham muzyki. W dzieciństwie trenowałem: piłkę nożną, tenis stołowy, a nawet taniec towarzyski. Niestety, przez ogrom moich zainteresowań i obowiązków głównie ucierpiał sport, czego ciągle nie mogę sobie wybaczyć. Wracając jednak do tematu motocykli – obecnie posiadam KTM 1050 Adventure, na którym planuje podbijać kolejne kraje świata! Obecne relacje z podróży znajdziesz pod kategorią: Wyprawy motocyklowe. Na razie udało mi się objechać tylko kilka z nich, ale przecież mam jeszcze całe życie przed sobą! Ostatnim moim hobby, o którym warto wspomnieć jest muzyka. Głównie interesują mnie klimaty typu ambient, electronic, wykonawcy tacy jak: Moby, Schiller, czy Gorillaz. Jestem jednak otwarty na zupełnie inne klimaty muzyczne zdarzało mi się słuchać rocka, bluesa, poezji śpiewanej, a sporadycznie nawet polskiego rapu. Jak już wspomniałem powyżej łącze moje dwa zainteresowania elektronikę i muzykę, budując coraz to lepszy sprzęt audio do jej słuchania.

To by było na tyle kilku słów o mnie.

Hermes